Koka logi

Koka logi ir kaut kas vairāk nekā tikai logu galdniecības izstrādājumi. Šiem logiem ir dvēsele.

Kaut arī koka logu cienītāju vienmēr ir bijis daudz, tomēr pēdējos gados to loks dinamiski palielinās. Tas notiek, pateicoties nepārejošajai ekoloģijas, veselīga dzīvesveida modei un vienkāršu dabas produktu videi, kas arī izceļas ar perfektu izpildījuma kvalitāti. To ražošanā visbiežāk izmanto izcilas kvalitātes priedes koksni. Taču labprāt tiek izmantots arī ozols un pat eksotiskie veidi, tādi kā Meranti.

Konstrukcijas īpašības

  1. Iespēja uzstādīt 3 stiklu paketi, kas nodrošina lielisku siltumizolāciju un skaņas izolāciju.
  2. Trīs blīvējumi pēc pieskaršanās savā starpā veido gaisa kameras, izolējot telpu. Vienlaikus ļauj brīvi mainīties ienākošajam uzsildītajam gaisam.
  3. Termo noteknes aizsargā loga rāmi no mitruma iedarbības no ārpuses. Novadot nokrišņu ūdeņus aiz loga rāmjiem, pasargā visu konstrukciju no mitruma.
  4. Kompleksā konstrukcija izgatavota no trīs slāņu līmētas koksnes.
Profils IV68 Standard

Profils IV68 Standard

Optimāla izvēle cilvēkiem, kuri visaugstāk novērtē materiāla dabiskumu. Logi tiek izgatavoti no rūpīgi atlasītas priedes, sarkankoka (Meranti) vai ozola koksnes, kas salīmēta slāņos.

Profils IV68 Softline

Profils IV68 Softline

Līdzīga IV68 Standard sistēmai ar papildu vizuālajām vērtībām. Pateicoties IV68 Softline profila noapaļotajām un plūdlīniju formām, izskatās ļoti dabiski un ideāli iederas mūsdienu arhitektūras ēkās.

Sistēma IV68 Retro

Sistēma IV68 Retro

Šī sistēma paredzēta tiem, kas novērtē skaistumu un izsmalcinātību. Pateicoties elegantajai ciešsalaides līnijai, IV68 Retro sistēma ļauj saglabāt XIX gadsimta logu izskatu. Turklāt nodrošina visus izolācijas īpašību un hermētiskuma parametrus.

Beļģijas sistēma

Beļģijas sistēma

Savu specifisko un unikālo estētisko parametru dēļ tiek izmantota galvenokārt Francijā, Beļģijā un Holandē. Beļģijas sistēmas logu gadījumā alumīnija notekņu vietā tiek izmantotas pilnībā koka noteknes.

Sistēma IV Plus

Sistēma IV Plus

Tā ir paplašināta Sistēmas IV 68 versija, kurā kompleksa konstrukcija izgatavota no līmētas 4 slāņu koksnes. Atšķiras ar 78, 88 vai 92 mm profila platumu, kas nodrošina 3 stiklu paketes iespēju, kāda nodrošina izcilu siltumizolāciju un skaņas izolāciju.

Skandināvijas sistēma

Skandināvijas sistēma

Kā norāda pats nosaukums, un vizuālās estētikas dēļ, logi šajā sistēmā visbiežāk tiek izmantoti Skandināvijas valstīs un Anglijā. Šai gadījumā logi atveras uz āru, nodrošinot papildu iekšējo telpu. Pateicoties tam, uz palodzes noliktie priekšmeti var uz tās palikt loga atvēršanas laikā. Efektīvu blīvējumu vējainā laikā nodrošina vērtnes rāmis, kas šādā situācijā tiek piespiests pie blīvējuma uz loga kārbas.

Sistēma Sash

Sistēma Sash

Tie ir tipiski Anglijas logi, kas ir pieprasīti vispirms jau tādos tirgos, kā Lielbritānija vai Īrija. Atveroties pārvietojamā veidā uz augšu un uz leju, nodrošina vienkāršu un drošu konstrukciju. Pateicoties šādam risinājumam, telpā lietošanai tiek iegūta papildu telpa.

Sistēma Casement

Sistēma Casement

Casement tipa logi ir tradicionālie Anglijas logi, kas atverami uz ārpusi, nodrošinot lietojamās telpas ekonomiju. Ir populāri arī Holandē. Papildu raksturu saistībā ar kultūras apstākļiem var akcentēt ar tādiem elementiem kā dekoratīvās šproses.

Logi Unitas

Logi Unitas

Pagriežamais logs ir ideāls risinājums visur, kur nepieciešams ātri un bieži vēdināt. Pateicoties konstrukcijas īpašībām un speciālajai armatūras sistēmai, ar vienu kustību logu var izvirzīt par 180 grādiem. Regulējamā vērtnes bremze notur vērtni brīvi izvēlētā vēdināšanas pozīcijā. Šāds risinājums padara vieglāku ne tikai telpas vēdināšanu, bet arī ļauj viegli notīrīt visu logu ēkas iekšpusē.